page contents
 

Teenused


autode_kiletamine_multireklaam

autokleebised_multireklaam

kleebised_multireklaam

Sõidukite kleebised

Kui soovid enda ettevõtet kiirelt ja odavalt silmapaistvaks muuta, siis on see üks parimaid variante. Kleebistest saab kiirelt ja lihtsalt välja lõigata Sinu ettevõtte logod ja graafika. Sõidukite reklaamkleebised on tõhus ja soodne viis enda transpordivahenditest tekitada praktilised reklaampinnad, mis toimivad 24/7, nii linnas liigeldes kui ka parkimise ajal seistes.

Samuti pakume ohutuskleebiseid sõidukitele, mis peavad olema markeeritud.

Sõiduki üleni kiletamine

Sõiduki üleni kleepimine on mõistlik variant, kui oled huvitatud oma sõiduki välimuse muutmisest. Üleni kiletamine ehk wrapping tähendab, et terve sõiduk kaetakse kleebismaterjaliga. Samuti saab sama tehnikat kasutades kleepida sõiduk üle prinditud kilega, kuhu saab kanda just Sinu soovitud kujundus.

Üleni kiletamisega kaitsed ka oma sõiduki värvikihti, mis jääb kile all muutumatuna isegi peale mitut aastat.

Reklaamtahvlid & kleebised

Reklaamtahvleid on suuri ja on väikeseid. Koos leiame lahenduse, mis sobib Sulle kõige paremini. Kleebiste materjalivalik on suur – alustades tavalisest värvilisest kilest ja lõpetades efektkiledega.

Kleebisreklaam sobib ideaalselt aknapindade katmiseks ning reklaamtahvlite valmistamiseks. Samuti saab kleebisest valmistada kleepse, mida paigaldada põrandale, infotahvlile ja seinale.

valgusreklaam_multireklaam

digitrykk_multireklaam

laiformaatprint_multireklaam

Valgus- ja välireklaam

Kui soovid efektselt silma paista ja pimedal ajal pilku püüda siis valgusreklaam on üks efektsemaid viise seda teha. Valgusreklaam on praktiline väljund enda reklaamimiseks sõiduteede ääres ja kaubanduskeskuste seintel. Valgusreklaam sobib samuti ka sisetingimustesse, luues kontrasti kaubanduskeskuste reklaamide vahel.

Meie suudame luua Sulle sobiliku variandi, alustades kujundusest ja lõpetades paigaldusega. Toodame LED-reklaame, taustvalgustusega reklaamkaste, valgustähti ja tulpasid.

Digitrükk

Digitrükk on üks laiemalt levinud trükkimise tehnikaid. Digitrüki eelisteks on kiirus, personaliseerimine ja hind. Digitrükis toodame visiitkaarte, postreid, flaiereid, menüüsid ja palju muud. Digitrükitud materjale saab kiiresti ja odavalt lamineerida, mis pikendab trükise kestvust ja hoiab trükise uuena veel tükk aega peale trükkimist.

Digitrükkimise eelduseks on kvaliteetne kujundus – juhul, kui Teil see puudub, pakume omaltpoolt ka kujundusteenuseid.

Laiformaat print

Laiformaat prindis saab toota nii postreid, bännereid ehk plagusid, valguskasti kilesid ja palju muud.Laiformaadi eeliseks on suurus ja kiirus ning paindlikkus materjalide suhtes. Meie masinapark võimaldab trükkida otse kleebistele, tekstiilile ja paberile.