page contents
 

Firmast


Mida me teeme ja kes me oleme?

14353_494550540576456_1977418261_n-1Oleme spetsialiseerunud kleebis-, trüki-; sise- ja välireklaamide tootmisele, kujundamisele ning paigaldamisele. Kujundame, toodame ja paigaldame erinevaid kleebislahendusi teie transpordivahenditele, vaateakendele, reklaampindadele. Meie eesmärk on pakkuda nii praegustele kui ka uutele klientidele kiiret, korrektset ning kvaliteetset teenust tänapäevaste seadmete ning lahendustega.
Multireklaam on reklaamibüroo, aga oma väikese nišiga. Me ei tee ühtegi asja lihtsalt selleks, et see oleks tehtud, see on olnud meie moto juba ligi 14 aastat. Meie opereerime oma igapäevast tööd nii, et klient ei peaks vaevama oma pead pisidetailidega, kujundusega ning tähtaegadega. Selle eest hoolitseme meie!

Ideest teostuseni!

Meie siht on lihtne ja loogiline – pakume klientidele nende visuaalse imidši loomisel abi kujundusest kuni reaalsete väljunditeni.Kõige aeganõudvam ongi just välja mõelda, milline peaks sinu ettevõte visuaalselt paistma ja oma igapäevastes kiiretes tegemistes ei leidu paljudel ettevõtetel selle jaoks aega.

Meie pakutavate teenuste hulka kuulub väga suur hulk erinevaid teenuseid , alustades digitrükiga ning lõpetades terviklahendustega.

Edukat koostööd soovides,
Teie Multireklaam OÜ